نور پردازی

درایور هوشمند نورپردازی راهرو و پله

machine learning blog post 1 1 copy copy copy 1

محصولی که در اختیار شماست بنام درایور هوشمند نورپردازی راهرو و پله از سری محصولات مجموعه RASAD-SMART-TECHNOمی باشد. این دستگاه در سه مدل معمولی، حرفه ای و تجاری می باشد. این محصول برای متمایز و خاص کردن راهروها و پله های منازل, ویلاها، پنت هوس ها، منازل دوبلکس، فروشگاه ها، باغ ها و تالارهای جشن و ورودی مکان های خاص و ویژه, نورپردازی هوشمند راه پله کاربرد دارد.

محصول SMART-s-STEPدارای یک درایور اصلی، دو سمسور، یک ریموت رادیویی و تعدادی اصلیو (پیکسل درایو) می باشد .

روش کار SMART-s-STEPبه این شکل است که در یک مسیر راهرو با پله در فواصل منظم اسلیوها و چراغ مدنظر (LED هالوژن ۱۲V، شاخه ای، LED نواری و …) را طبق نقشه زیر نصب می کنید و دو سنسور یکی در ابتدا و یکی در انتهای مسیر قرار می دهید و سنسورها را هم با سیم به درایور مرکزی ارتباط می دهید .

سپس با انتخاب افکن توسط ریموت با دکمه های روی درایور مرکزی، می توانید حالت رقص نور را روی چراغ ها بصورت معمول با پیروی از سنسور داشته باشید. در افکت پیروی از سنسور، هر سنسور با دیدن فرد چراغ ها را بر طبق افکت انتخابی روشن میکند و با دیدن شخص توسط سنسور بعدی، چراغ ها را خاموش می کند.

Screenshot 2022 06 11 150210
درایور مرکزی

پس از نصب و سیم کشی مدارات و دستگاه های الکترونیکی و بررسی دوباره کامل آنها از لحاظ اتصال درست قطعات برق سوئیچینگ را وصل کنید. شناساندن ریموت: شاسی اkey روی دستگاه مرکزی را ۳ ثانیه نگه داشته و سپس رها کنید. LED استاتوس با سرعت۵/۰ ثانیه چشمک می زند. حال یک ریموت ۴ کانال ۴۳۳MHz را بردارید و شاسی اول آن را نگه دارید تا STATUS LED روی دستگاه مرکزی خاموش شود. در این صورت ریموت ذخیره شده است.

 تعریف تعداد پیکسل در خروجی (از۱-۵۰(PIX

شاسی KEY2 را ۳ ثانیه نگه دارید LED دوم یعنی pixel با سرعت۵/۰ ثانیه چشمک خواهد زد. حال با شاسی های KEY3 و KEY4 تعداد پیکسل های خروجی را کم یا زیاد کنید. اگر ۵ ثانیه به کلیدها دست نزنید تعداد پیکسل ها ذخیره می شود.

نکته: برای این کار لازم است در خروجی LED pin وصل باشد تا با نگاه کردن به آن به راحتی تغییرات را اعمال کنید، تعداد پیکسل ها با نور سفید روی LED مشخص می شود

این دستگاه برای pixel های فول کالر RGB و تک رنگ قابل استفاده می باشد فقط در حالت تک رنگ این تغییرات را روی اسلیو انجام دهید. سه خروجی R-G-B را به هم اتصال دهید و سپس به ورودی منفی (۰) چراغ تان وصل کنید. سه پایه ۱ و ۲ و ۳ ا روی اسلیو را هم به هم توسط لحم متصل کنید

مشخصات کلیدهای روی ریموت: دکمه های SENSOR, SPEED, COLOR , MODE روی ریموت مشابه روی دستگاه می باشد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *